Program

Základní informace

Pokud se chceš přihlásit na jednotlivé programy, které na Mikulášský víkend připravujeme, ujisti se, že už jsi vyplnil registrační formulář na celou akci. Bez toho není možné pokračovat.

Pokud se nezapíšeš na žádné programy, ale registraci vyplníš, stejně dostaneš email s rozcestníkem odkazujícím na nemalé množství programů a aktivit. Naše programová náplň se dělí na tři druhy:

  1. programy a aktivity bez jasného časového i kapacitního vymezení – ty budou k dispozici na rozcestníku, případně je můžeš zkusit dohledat na stránce Přehled programů (postupně je tam budeme doplňovat)
  2. programy s pevným časem – zpravidla se jedná o přednášky, debaty a několik workshopů, které nejsou kapacitou omezení a najdeš je na rozcestníku, v Přehledu programů i v harmonogramu níže
  3. programy s pevným časem a omezenou kapacitou – poslední kategorie se nachází pouze u nás na webu, v Přehledu a Výběru programů; na tyto aktivity se pravděpodobně nebudeš připojovat přes programový rozcestník, ale kliknutím na odkaz, který budeme přihlášeným posílat mailem

Chtěli bychom tě poprosit, abys při přihlašování na bloky s omezenou kapacitou bral/a ohledy na ostatní. To se může projevovat třeba tím, že si budeš vybírat rozmanité programy, aby co nejvíc lidí mohlo prožít tak rozmanitý zážitek, jak to jen půjde. Ale hlavně se prosím odhlas, pokud zjistíš, že se nakonec některého bloku nebudeš moct zúčastnit. Bylo by škoda, kdybys tak zabíral/a místo, o které by měli zájem i ostatní.

Výběr programů

Pro výběr programů se musíte nejprve přihlásit přes skautIS.

Co nás čeká?

Už v průběhu týdne před samotným MiQuikem na našich sociálních sítích budeme sdílet výzvy, do jejichž plnění se budeš moct zapojit a zároveň sdílet s ostatními své výsledky. A slyšeli jsme něco o tom, že nebude chybět ani náležitá vnější motivace... 

Během pátečního večera se můeš těšit na kombinaci kulturních zážitků, času pro kreativní vyžití ale i nahlédnutí do složitých společenských témat. 

V průběhu celé soboty se pak můžeš zúčastnit některé z celé řady obohacujících přednášek, debat a workshopů, nebo se třeba připojit do rozhovoru s náhodnými skauty z různých koutů naší republiky.

V neděli bude možné se zamyslet nad vlastní budoucností v osobním i skautském životě. Těšit se můžeš na celou řadu instruktorů ze skautských zážitkových nebo vzdělávacích kurzů i organizátory velkých akcí, kteří vás přesvědčí o kvalitách jejich akce.