Přehled programů

Závěrečná přednáška a diskuse o změnách

  • Kategorie: přednášky
  • Délka: 60 minut
  • Kapacita: Neomezená
Lektoři
Erik Tabery

Erik Tabery je novinář, publicista a šéfredaktor týdeníku Respekt, v jehož redakci začal pracovat již roku 1997 jako elév a do dvou let se stal jejím kmenovým redaktorem. Píše především komentáře o domácí politice, za něž v roce 2003 získal cenu Novinářská křepelka určenou žurnalistům do 33 let. V roce 2009 získal Cenu Ferdinanda Peroutky a následně i Novinářskou cenu. Je také autorem knih Vládneme, nerušit, Hledá se prezident a Opuštěná společnost, jež v roce 2018 získala ocenění Magnesia Litera za knihu roku. Erik Tabery má navíc blízko ke skautským hodnotám. Jako skaut začínal v oddíle na Malé straně, kde si vysloužil přezdívku Cibulák, a dle jeho slov jej skauting pro novinářskou profesi poměrně zásadně ovlivnil.

Boris Vanka

Boris Vanka je student médií a mezinárodních vztahů, dlouholetý skaut i příležitostný moderátor debat o společnosti. V profesním životě se věnuje politickému marketingu. Karanténu přežívá pouze díky pěstování avokáda.

Popis

Závěrečného slova celého semináře se ujme Erik Tabery, který bude hovořit o změnách obecně.

Závěrečného slova celého semináře se ujme Erik Tabery, který bude hovořit o změnách obecně. Velká část jeho přednádnášky bude věnována diskuzi a otázkám účastníků semináře. Jak vnímá změny? Jak se s nimi vyrovnává? Jaké nejzásadnější změny přineslo současné dění? Na tyto otázky i na mnoho dalších se můžete zeptat Erika Taberyho. Diskuzi bude moderovat student médií a dlouholetý skaut Boris Vanka.

Online přednáška