Přehled programů

Workshop: Změny ve společnosti v důsledku COVID krize.

  • Kategorie: workshopy
  • Délka: 90 minut
  • Kapacita: 99
Lektoři
David Rožek (Doktor)

Doktor je student doktorského programu na Policejní akademii ČR v Praze, bezpečnostní expert a výzkumník. Vlastník společnosti na mezinárodní bezpečnostní konzultace pro korporátní a státní klientelu, člen několika expertních pracovních skupin k rozvoji bezpečnosti v ČR. Vedoucí oddílu skautek "Lasičky" Beroun, výchovný zpravodaj dívčího kmene SRJ.

Popis

Workshop s cílem identifikace změn ve společnosti a jejich závažnosti v důsledku probíhající krize s COVID.

Jedná se o změny v chování i vnímání osob, jejich politických preferencí, vnímání jejich potřeb a hodnot. Společnost krizí dostala velkou lekci, ale jakou, v čem a jak se z ní poučit, aby to společnost posunulo dále? Jaké jsme již identifikovali dopady do společnosti a jaké se teprve dají očekávat? Jak by mohl těmto změnám čelit skauting a jeho hodnotové ukotvení? Jak se v důsledku krize změní samotný skauting? Jaké změny pozorujeme ve svých oddílech, rodinách a školních/pracovních kolektivech?

Na tyto a spoustu dalších Vašich otázek se budeme společně snažit hledat odpovědi. Oddělíme spekulace od prokázaných faktů a ujasníme si aktuální "Status Quo".

Online workshop