My a koronavirus

Koronavirové aktuality

Bude možné se na začátku prosince setkat alespoň z kamarády z kmene a užít si náš program alespoň společně v malém uzavřeném kolektivu? My pořád pevně věříme, že ano. Zatím není nic jasné, ale jakmile bude, objeví se to tady.

Principy ročníku 2020

Tak jako přesun spousty osobních setkání a společných aktivit do virtuálního prostředí byl ze začátku hektický a zmatený, může pro Tebe být náročné představit si v této podobě právě MiQuik. Rádi bychom tedy nastínili, jak bude letošní ročník probíhat.

MiQuik lokální – omezujme kontakty
I když je opět skautská činnost pozastavena, věříme, že to nebude na dlouho a do Mikulášského víkendu se budeme moci opět v rámci možností setkávat. A proto se při přípravách snažíme myslet na to, aby ses do programu mohl zapojit společně s kmenem, třeba z vaší klubovny. S přespolními skauty se budeš moct setkat či seznámit alespoň po drátě. Důvod k slzám není ani pokud setkání s kmenem nebude možné, veškerého programu se budeš moct zúčastnit i individuálně!
 
MiQuik pro každého – internet bourá limity
S online prostorem se nám otevírají brány do téměř neomezených rovin a letos tedy nemůžeme úplně slíbit boj o lístky třeba na Taneční večer. A pokud pro tebe třeba nebylo možné zúčastnit se všech subakcí, o které jsi měl zájem, ať už byl důvod jakýkoliv, tento rok se všude dostaneš zdarma a z pohodlí domova. 
 
MiQuik jednotný – od všeho trochu
Doba nás rozděluje, ale my se nedáme! Standardně se celý víkend dělí do pěti jednotlivých subakcí: Polibek múzy, Mikulášský seminář, Taneční večer, Filmová sobota a Nedělní snídaně. Vzali jsme to nejlepší (nebo nejsnáze online proveditelné) z každé části a rozhodli jsme se to spojit do jednoho balíčku. Tak, abys letos mohl z běžného Víkendu zakusit co nejvíc!